Bez glutenu na słodko/ Desery/ Napoje

Kawa deserowa

kawa deserowa

Przychodzi ten moment … taki czas, kiedy jedyne czego pragniesz to filiżanka mocnej, dobrej kawy i święty spokój. I wtedy zatapiasz się w wewnętrznej ciszy … a w tle czyste niebo, zieleń drzew i … kawa deserowa. Kocham swój widok z tarasu, ale z braku czasu rzadko mogę się nim nacieszyć. Cóż, takie mamy czasy. Chociaż nawet gdybym miała go aż nadto, wątpię czy zdołałabym długo usiedzieć na miejscu.

kawa deserowa

Zdjęcia do sesji powstały w maju, jednak dopiero teraz mogły się pojawić. Czas odmierzam kwiatami … bzy, konwalie, piwonie, hortensje, róże … już przekwitły 🙁 Jakoś nie mam w tym roku serca do ogrodu. Pewne tematy zeszły na dalszy plan, tracąc na ważności (?). Staram się nie marnować energii na sprawy bądź ludzi o niskim potencjale. W myśl powiedzenia – umiesz liczyć, licz na siebie.

Bądź niezależna/y, inwestuj w siebie i swoją rodzinę. Ucz się nowych rzeczy. I wyłącz telewizor – to najlepsza rzecz jaką możesz dla siebie zrobić 🙂 Nie ma tego złego, co by nie wyszło na dobre. Nic nie trwa wiecznie ….


Kawa deserowa

Przepis banalnie prosty – weź szklankę dobrej, mocnej kawy z ekspresu, posłodź jeśli lubisz, a na wierzch dodaj kopiatą warstwę słodkiej ubitej śmietanki (tylko błagam, nie tej w sprayu!). Wierzch posyp kakao lub startą czekoladą. Kawowy deser najlepiej smakuje z pralinami lub mini batonami. Można go podać jako dodatek do ciast lub lodów.

kawa deserowa

Dobrze jest odnaleźć, a raczej zbudować swój wewnętrzny świat, azyl w którym czujemy się bezpiecznie. Własną przestrzeń, do której nikt nie ma dostępu. I tworzyć coś z radością. Radość to jedna z najwyższych wibracji. Powoduje, że inne negatywne emocje jak strach czy gniew, ulegają rozpuszczeniu.

Komedie, kabarety, śmieszne koty – radujcie się bez umiaru 🙂

kawa deserowa

You Might Also Like