Lifestyle/ Stylizacje

Żegnaj lato na rok

żegnaj lato na rok

„Czekamy wszyscy tu, pamiętaj, aby wrócić znów” … czy jakoś tak to było. Żegnaj lato na rok. Naprawdę zawsze niesprawiedliwe mi się to wydawało, że na wszystko trzeba czekać tak długo. Może jestem niecierpliwa? Może wszystko dzieje się zbyt wolno? Zdecydowanie tak 😉

żegnaj lato na rok

Do takiej sesji potrzebowałam drobnego, nadmorskiego piasku. Nigdzie w pobliżu mnie takiego nie znalazłam. Ale będąc nad morzem – patrz wpis na ciastka kofeinowe – postanowiłam przywieźć trochę bałtyckiego piasku do domu. Czy ktoś jeszcze ma takie szalone pomysły?!

żegnaj lato na rok

Znalazłam jeszcze resztki kwitnących na biało kwiatów, trochę wrotyczu, czarnego bzu i parę innych roślin, z których ułożyłam drobne kompozycje. Wykorzystałam do tego schowane w szufladzie ramki na zdjęcia i trochę różnorakich muszli kupowanych kiedyś, gdzieś przy okazji. Oraz kilka kamieni rzecznych, do których mam sentyment. Jednak wszystko, do czego mam jakiś sentyment, po pewnym czasie wyrzucam 😛 Nie należy poświęcać zbytnio uwagi czemuś, co należy do przeszłości!

żegnaj lato na rok

W zasadzie dobrze zrobione zdjęcia, zawsze „grają” na naszych emocjach. Każdy film, muzyka, reklamy, obrazy – wywołują w nas emocje. Igrzyska, koncerty, wybory i inne „emocjonujące wydarzenia” po to są organizowane, żeby „zbierać” energię wzbudzoną poprzez emocje. I tu wkracza również socjotechnika, która jest sposobem manipulacji „kapitałem ludzkim”. Jakież to uprzedmiotowienie, prawda? Ale jak patrzy się na to z boku, zaczyna to być zabawne! 😀 Zabawne, gdy ktoś nie wie, że ty wiesz, że właśnie próbuje cię wykorzystać lub tobą manipulować, żeby osiągnąć pożądany efekt. Surprise!

Żegnaj lato na rok

żegnaj lato na rok

Mam jeszcze sporo zasuszonych zbóż, które już ponad rok czekają na sesję … Widać pewnie wszystko ma swój czas.


Żyjmy chwilą …

You Might Also Like