AUTORSKIE TŁA FOTOGRAFICZNE :

  • dla amatorów
  • pasjonatów
  • profesjonalnych fotografów
  • doskonałe do fotografii produktowej, kulinarnej i lifestylowej.

Tła fotograficzne w rozmiarze 90×60 cm drukowane są na lekkiej, matowej, 3 mm (lub 5 mm) płycie winylowej, wysokiej jakości drukiem UV. Tła są wodoodporne, gładkie i łatwe w czyszczeniu. Woda, oliwa czy sok z cytryny nie pozostawiają na nich śladu, jednak zaleca się unikać silnie barwiących produktów jak sok z jagód, buraka czy kurkumy. Nie należy też przesuwać po tle ostrych przedmiotów ani stawiać gorących naczyń, ponieważ niesie to ryzyko uszkodzenia. Czyszczenie wilgotną miękką szmatką w zupełności wystarczy.

Poniższe wzory teł są moimi autorskimi projektami cyfrowymi. Jest to kolaż z kilku/kilkunastu warstw, zdjęć, obrazów, grafik i pędzli, połączonych i podmalowanych wedle własnego pomysłu. Zdjęcia robione na tych tłach, są atrakcyjne wizualnie nawet przy użyciu minimum dodatków, co jest ich niebywałą zaletą. Tła drukowane na cienkiej płycie są wygodne w użyciu i co ważne – nawet warstwa kilkunastu teł nie zajmuje dużo miejsca w domu!


Tła powstają w seriach:

*SHABBY CHIC

*VINTAGE

*ROMANTIC

*VEGE

Przykładowe sesje kulinarne można podejrzeć we wpisie Kulinarne tła fotograficzne oraz Tła fotograficzne cz.2. Na blogu będą ukazywać się osobne posty z prezentacją nowych teł. Więcej wzorów ukaże się już wkrótce!


Zamówienia można składać na miakita@interia.pl

Czas oczekiwania około tygodnia. Cena 225 zł za 1 tło 3 mm lub 240 zł za 1 tło 5 mm.

Tło fotograficzne Antyczna deska z serii VINTAGE.


Dark mood z serii VINTAGE.


Tło fotograficzne Tańcząca marchewka z serii VEGE. Kliknij na obraz, aby powiększyć.


Tło fotograficzne Cytryna-limonka z serii VEGE. Kliknij na obraz, aby powiększyć. Kliknij w link, aby zobaczyć sesje kulinarne na tym tle.


Wesoły jarmuż z serii VEGE. Kliknij na obraz, aby powiększyć. Kliknij w link aby zobaczyć sesję kulinarną na tym tle.


Tło fotograficzne Różana papeteria z serii SHABBY CHIC. Kliknij na obraz, aby powiększyć. Kliknij w link, aby zobaczyć sesję kulinarną na tym tle.


Tło fotograficzne Stary pamiętnik z serii SHABBY CHIC. Kliknij na obraz, aby powiększyć. Kliknij w link, aby zobaczyć sesje kulinarne na tym tle.


Tło fotograficzne Zapisana kartka z serii VINTAGE. Kliknij na obraz, aby powiększyć.


Białe piwonie z serii ROMANTIC. Kliknij na obraz, aby powiększyć.


Tło Kwitnąca wiśnia z serii ROMANTIC. Kliknij na obraz, aby powiększyć. Kliknij w link, aby zobaczyć sesje kulinarne na tym tle.


Tło fotograficzne Niebieski raj z serii ROMANTIC. Kliknij na obraz, aby powiększyć. Kliknij w link, aby zobaczyć sesję kulinarną na tym tle.