Lifestyle

Przesłanie na Dzień Kobiet

przesłanie na dzień kobiet

Znalazłam piękne przesłanie dla wszystkich kobiet, które napisała Sophie Bashford. Przesłanie tym bardziej aktualne, że wiele z tych praktyk o jakich wspomina Sophie, nadal ma miejsce. Obecnie w XXI wieku. Naszą siłą jest prawda, jedność i współpraca oraz brak zgody na przemoc w jakiejkolwiek formie.

WIELKIE UZDRAWIANIE ZRANIONEJ KOBIECEJ DUSZY

Jeśli przez całą resztę mojego ziemskiego życia mogłabym pisać dla ciebie tylko na jeden temat, byłby on o historycznym, zorganizowanym, masowym prześladowaniu kobiet znanych jako wiedźmy, poganki, rzucające złe uroki i praktykantki ‘czarnej magii’.

Prawdopodobnie doświadczyłaś wcieleń, w których byłaś karana, osądzana i winiona za ‘przestępstwa’, za które nie byłaś odpowiedzialna, jak słabe plony i zgony z powodu choroby. To był zewnętrzny ‘powód’ następujących tortur, publicznych sądów i przesłanka do zamordowania ciebie. Ale prawdziwym powodem było twoje pierwotne, antyczne duchowe połączenie z boską kobiecością.

Przez wiele wcieleń byłaś pełnym mocy narzędziem uzdrawiania boską kobiecością. Ta moc była zaszczepiona jeszcze z twoich wcześniejszych wcieleń na tej planecie, i pracowałaś ekstremalnie ciężko by zyskać swoje miejsce jako powierniczka świętej kobiecości.

Pracowałaś w wielu rolach, by nieść swoje dary jasnowidzenia, umiejętności energetycznego uzdrawiania, pielęgnującej obecności i umiejętności zmieniania częstotliwości kobiecą duchowością. To mogło obejmować położną, doradczynię i terapeutkę, mądrą kobietę czy mężczyznę, mistyczkę, zielarkę, widzącą, przepowiadającą, duchową nauczycielkę lub oratorkę, astrolożkę, numerolożkę, uzdrowicielkę energetyczną, wyższą kapłankę lub kapłankę, mnicha lub zakonnicę, szamankę i każdą inną rolę, w której dla uzdrawiania korzystałaś z rozwiniętej kobiecej duchowej energii i wiedzy.

Świadomość boskiej kobiecej energii stanowi ramy dla rozwiniętej męskiej energii. Mężczyźni, którzy doświadczyli znaczących wcieleń wokół boskiej kobiecej energii również nieśli odpowiedzialność za ochranianie i osłanianie kobiet uznawanych za święte w związku z ich połączeniem z Boskością.

Ponieważ wiele Dusz reaguje teraz na święte kontrakty, by przywrócić tą, trudno osiągniętą w poprzednich wcieleniach, wiedzę w sferach Boskiej Kobiecości, te wspomnienia prześladowań wypływają na powierzchnię.

Wiele z was odnajdzie siebie w podróży samo-uzdrawiania z tych ciemnych wieków terroryzowania, tortury, upokorzenia, wygnania, fałszywego oskarżenia i bolesnej śmierci.

Nieświadomie – na najgłębszych poziomach nieświadomości – te wspomnienia będą odpowiedzialne za utrzymywanie ciebie w ukryciu, pełną strachu o to, co się stanie gdy ponownie ujawnisz swoje Światło i swoją Moc.

Twoje ego będzie próbowało przykryć te głęboko zakorzenione psychiczne traumy mówiąc ci:

Nie jesteś zdolna do bycia pełną mocy.

Nie jesteś warta bycia pełną mocy.

Nie masz wystarczająco dużo czasu by uzdrawiać.

Nie zarobisz pieniędzy na uzdrawianiu.

Będziesz ośmieszana, będą o tobie plotkować, będziesz wyśmiewana i karana za wykonywanie uzdrawiającej pracy.

Nie masz kwalifikacji do takiej pracy.

Nie jesteś jeszcze gotowa.

Potrzebujesz dłużej popracować nad swoim wnętrzem.

Jesteś zbyt zmęczona.

Nikomu nie możesz pomóc.

Inni się tym zajmą, nie ty masz stawać w świetle reflektorów.

I tak dalej, i dalej, i dalej.

To, co te fałszywe twierdzenia przykrywają to ocean głęboko pochowanego emocjonalnego bólu.

Starają się zracjonalizować ekstremalne zranienie i strach, które zostały osadzone w twojej komórkowej pamięci, kiedy ponownie i ponownie karano cię za bycie Kobiecą Uzdrowicielką.

Twój niższy umysł boi się odsłonić ten ból. Co ci zrobi gdy pozwolisz mu wyjść na powierzchnię? Zabije cię znowu? Czy ponowne zmaganie się z tym nie jest czymś zbyt wiele dla twojego serca? Co się stanie kiedy zaczniesz wypuszczać w świat tą moc? Z pewnością jest niebezpieczna, zagrażająca i jeśli będzie niekontrolowana, czy powróci by spalić i pochować ciebie żywcem?

W tym życiu zgodziłaś się powrócić do źródła tego strachu i bólu by uzdrowić go poprzez aktywna pracę w służbie.
Zranienia i cierpienie są bardzo głębokie. Nie uzdrowisz tego jeśli będziesz zaprzeczała głębi i prawdzie tego, jak głęboko są ból i strach.

Ten terror został uwięziony w twoich komórkach, a fałszywy wdruk winy i wstydu został wyryty w twoich kościach – i jest on bardzo, bardzo rzeczywisty gdy ponownie stajesz naprzeciw niego. To dlatego, że BYŁ rzeczywisty.

Teraz, trudno jest ci uwierzyć, że te okrucieństwa przeciwko kobiecej duszy nie będą przeprowadzone ponownie. A jeśli masz dużo uzdrawiającej energii do wnoszenia poprzez to wcielenie, najbardziej odczujesz te minione wspomnienia.

Twoja dusza odnajdzie miejsca, w których będziesz mogła być doświadczana, słuchana, już nie osądzana, ale przeprowadzona przez te traumy.

Ale jedyną rzeczą, która uzdrowi ciebie na zawsze jest zaczęcie wykonywania Pracy, do której zostałaś zrodzona.

Kolejną, która ciebie uzdrowi jest kontynuowanie Pracy, do której zostałaś zrodzona.

Zawsze gdy kolejna pamięć bólu będzie wypływała na powierzchnie, ty potrzebujesz pracować dalej.

Potrzebujesz stale wnosić swoje Światło w świat – Niezależnie Od Czegokolwiek.

To jest jedyne działanie, które cię ocali. To jedyna droga by wnieść Boginię do twojego Serca i wiedzieć, że Ona jest Ostateczną Protektorką

A w obliczu ekstremalnego strachu, pokazuj się nadal.

Kiedy twoje ciało trzęsie się z niepokoju, twoje gardło zamyka się z emocjonalnej traumy, a twoje serce bije starymi wspomnieniami karania twojej Świętej, Niewinnej Natury:

Zrób krok do przodu.

Napisz to zdanie.

Wymów to słowo.

Przyłóż twoje dłonie tam gdzie chcą przekazać miłość.

Wejdź do tego pokoju, w którym są ci, którzy potrzebują twojej mądrości i uzdrowienia.

Zrób swoją stronę internetową.

Powiedz wszystkim kim jesteś.

Zrób to pomimo strachu paraliżującego umysł.

Jesteś w niezachwianych Ramionach Bogini. Przychodzi do ciebie niezwykłe uzdrowienie. Nie możesz oglądać się za siebie, nie możesz wycofać się.

Wypłacz swoje łzy, wylamentuj swoje żale i swój ból, wytrząś strach, który trzymał cię ukrytą i zaprzeczaną przez tysiące ciemnych, ciemnych lat tłumienia.

Jesteś oślepiającą siłą Dobra, Świętej Prawdy, Mądrości, która jest Wieczna i Wysoko Ceniona.

Będziesz honorowana, szanowana, chroniona i otwarcie wielbiona do końca twoich dni na tej Ziemi, i poza nią.

To, co teraz się odsłania to najbardziej znaczące uzdrowienie Kolektywnego Kobiecego Serca jakie kiedykolwiek miało miejsce.

Złóż swoje rany, tak krwawe i przerażające jak tylko mogą być, na pełnym współodczuwania Ołtarzu Kobiecych Świątyń. I rób to, co zgodziłaś się robić – Pracę Dla Niej w nieustępliwym, potężnym i zdeterminowanym duchu, by uzdrowić siebie, by uzdrowić świat.”


~Sophie Bashford

autorka książki You Are a Goddess. Niestety nie widziałam polskiej wersji, a szkoda.Przesłanie na Dzień Kobiet (nie tylko dla kobiet 🙂 )

Jeśli czujesz, że ścieżki twojego losu są poplątane, wciąż dokonujesz niewłaściwych wyborów albo kręcisz się w kółko (niczym kot wokół własnego ogona), wydrukuj ten labirynt. Codziennie przez 9 dni rysuj ołówkiem lub palcem, jak wchodzisz do labiryntu aż dojdziesz do jego środka. Miej przy tym konkretną intencję np. chcę wyjść na prostą w takiej i takiej sprawie itp. Albo chcę, żeby ta i ta sfera zaczęła się w moim życiu układać. Jeśli masz konkretny cel – wchodzisz do środka, jeśli chcesz się od czegoś uwolnić – wychodzisz ze środka na zewnątrz labiryntu.

Oryginał labiryntu znajduje się we Francji w Katedrze w Chartres na posadzce, to największy labirynt w Europie. Można chodzić po nim i medytować 🙂

O pracy z labiryntem przeczytałam w książce Veni Loveandlight (Zofii Buczmy) – Droga do gwiazd cz. I, która jest jedną z polskich bretarianek. Jej pierwsza pozycja ukazała się parę lat temu pt. Odżywianie światłem. Książki są dostępne w necie, a Veni prowadzi warsztaty i wykłady. Czyli jest dostępna 🙂 Dla niedowiarków. Kto wie, może kiedyś pójdę w jej ślady i przestanę fotografować jedzenie? Jest tyle innych wspaniałych rzeczy do zrobienia …

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply